HomeCase Study #4

Case Study #4

#4

1 mln przychodów w branży Beauty w zaledwie 4 miesiące? To możliwe!
Na pierwszym spotkaniu z klientem nastąpiła konsternacja, dwóch facetów aplikujących do znanego brandu z branży Beauty? Oczywiście! Nie obyło się bez powrotu do wspomnień z lat szkolnych – czekał na nas sprawdzian, który zdaliśmy na 6! Wyniki oraz doświadczenie w tym sektorze przechyliły szalę na naszą korzyść, rozpoczęliśmy współpracę.

Problem i działania

Zaczęliśmy od tego najważniejszego – strategii marketingowej, burza mózgów, analiza dotyczasowych działań oraz znalezienie elementów, które blokują rozwój firmy. Do tego czasu nie potrafiono niestety wykorzystać potencjału firmy, tutaj również warto podkreślić, że claim naszej firmy nie jest przypadkowy – NIE JESTEŚMY AGENCJĄ, my przynosimy efekty i co również istotne relacje!

Następnie przeszliśmy do wdrażania wspólnie opracowanej strategii marketingowej, optymalizacji kampanii google ads oraz konfiguracji kampanii facebookowych.

Działania organiczne skupiliśmy na tych stricte wizerunkowych oraz budujących społeczność, która szczególnie w tym sektorze bywa lojalna i aktywna. To na co dodatkowo położyliśmy nacisk to kreowanie materiałów wideo w postaci reelsów, tik toków oraz zwróciliśmy uwagę na egzekwowanie umów influencerskich, które zostały podpisane przed naszym wejściem do firmy. Okazało się, że odpowiednie podejście potrafi zdziałać cuda, dlatego zawsze powtarzamy, że na koniec dnia liczy się dla nas monetyzacja biznesu, nie zapominając o takich wartościach takich jak lojalność czy dobro.

Efekty

Wypełnienie założeń, czyli utrzymanie płynności finansowej firmy, wyegzekwowanie oraz zrealizowanie materiałów od influencerów oraz zoptymalizowanie kampanii reklamowych.

Skorzystaj z 7 dniowego okresu próbnego

Chętnie zmierzymy się z wyzwaniami, które stoją przed Twoim biznesem.
Chcemy zaoferować Ci 7-dniowy okres próbny w którym poznasz nas sposób postrzegania marketingu i narzędzia, które pozwoliły na wygenerowanie znaczących przychodów dla naszych Klientów.

This is a staging enviroment